Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

تمرین هفتم از 26 تمرین سپاس گزاری برای زندگی بهتر (بخش دوازدهم) ,

چهارشنبه بیست و سوم آبان ۹۷
(6)
(0)
تمرین هفتم از 26 تمرین سپاس گزاری برای زندگی بهتر (بخش دوازدهم)
روز هفتم
آهن ربای جذب پول
زندگی بشر با سپاس گزاری کردن پربار می شود. ( دیتریش بانهوفر 1945-1906 کشیش کلیسای لوتران)
سپاس گزاری نشان دهنده ی توانمندی و گله و شکایت کردن نشان دهنده ی ناتوانی است. این قانون به راستی قانون طلایی کل زندگی شما محسوب می شود. موضوع سلامتی، امور شغلی، چگونگی روابط یا امور مالی به راستی تفاوتی را در این زمینه به وجود نمی آورد. هر چه بتوانید به دلیل دارایی خودتان سپاس گزارتر باشید، حتی اگر دارایی چندانی ندارید، ثروتی بیشتر را جذب خواهید کرد. از سوی دیگر هر چه درباره ی پول یا وضعیت مالی خودتان گله و شکایت کنید، فقیرتر خواهید شد.
تمرین شگفت انگیز امروز در واقع یکی از دلایل مهم گله و شکایت انسان ها را درباره ی پول تغییر می دهد و آن را به رفتاری سپاس گزارانه تبدیل می کند. به این ترتیب تاُثیر آن برای تغییر دادن موقعیت های مالی شما دو برابر خواهد بود. شما گله و شکایت کردن را با سپاس گزاری جایگزین می کنید. گله و شکایت کردن سبب می شود فقیر شوید و سپاس گزاری کردن سبب می شود ثروت به شیوه ای معجزه آسا به سوی زندگی شما جذب شود.
بسیاری از انسان ها تصور نمی کنند که درباره ی پول گله و شکایت می کننداما اگر در زندگی شان پول کافی نداشته باشند، بی تردید در این باره گله و شکایت می کنند و اغلب این گله و شکایت کردن ها را در نظر نمی گیرند. انسان ها علاوه بر گله و شکایتکردن زبانی در انسان ها از اندیشه های بسیار موجود در ذهنشان بی خبر هستند. هر گونه اندیشه یا سخن منفی، حسادت گونه، سر شار از نگرانی و شکایت گونه درباره ی پول به معنای واقعی به فقر و تنگدستی می انجامد. البته بسیاری از گله و شکایت های مهم اغلب به زمانی می شود که باید پولی پرداخت شود.
اگر پول کافی ندارید، پس پرداختن صورت حساب ها ممکن است دشوارترین کاری باشد که باید انجام دهید. در این موقعیت ممکن است به نظر برسد که مبلغ کل صورت حساب ها از پول موجود برای پرداختن آن ها بیشتر است. اما اگر درباره ی صورت حساب های خودتان گله و شکایت کنید، پس در واقع در حال گله و شکایت کردن درباره ی وضعیت مالی تان هستید. بدانید که گله و شکایت کردن همواره شما را در فقر و تنگدستی نگه می دارد.
اگر پول کافی ندارید، احساس می کنید به طور طبیعی باید سپاس گزاری کردن را درباره ی آن صورت حساب ها در آخر فهرست سپاس گزاری های خودتان قرار دهید. اما حقیقت این است، اگر می خواهید پولی بیشتر را در زندگی تان به دست آورید، پس باید در ابتدا به دلیل صورت حساب های خودتان از خداوند سپاس گزاری کنید. برای بهره مند بودن از یک زندگی پر بار و سر شار از فراوانی، باید به دلیل همه ی کار هایی سپاس گزاری کنید که به امور مالی زندگی تان مربوط می شوند. البته گله و شکایت کردن درباره ی صورت حساب ها اغلب کاری سپاس گزارانه نخواهند بود. شما باید درست به شیوه ای وارونه عمل کنید. به بیان دیگر باید به دلیل بهره مند شدن از کالاها یا خدماتی سپاس گزاری کنید که قرار است صورت حساب مربوط به آنها را بپردازید. انجام دادن این کار بسیار ساده است، اما در وضعیت مالی زندگی تان تاُثیری شگفت آور باقی خواهد گذاشت. در این صورت به معنای واقعی به آهن ربای جذب پول تبدیل خواهید شد.
برای سپاس گزاری کردن به دلیل صورت حساب رسیده به دستتان در این باره بیندیشید، چقدر از مزیت کالاها یا خدماتی بهره مند شده اید که این صورت حساب به آن مربوط می شود. اگر این صورت حساب به مبلغ اجاره یا رهن منزلتان مربوط می شود، باید سپاس گزار باشید که خانه ای دارید و می توانید داخل آن زندگی کنید. چه می شود، اگر یگانه شیوه ی ممکن برای زندگی کردنتان در خانه ای مناسب این باشد که در همه ی هزینه ها صرفه جویی کنید و مبلغی را بابت رهن آن خانه بپردازید؟ چه می شد اگر هیچ مشاور املاکی وجود نداشت؟ در این صورت بسیاری از ما باید در خیابان زندگی می کردیم، پس حضور مشاوران املاک یا صاحب خانه ها را قدر بدانید زیرا این افراد برای شما فرصتی را فراهم می کنند تا در خانه یا آپارتمانی مناسب زندگی کنید.
اگر قبض گاز یا برق را می پردازید در این باره بیندیشید که با به کار گیری گاز و برق می توانید گرما و سرمای کافی را در منزلتان به وجود آورید، با آب گرم حمام کنید و از همه ی وسایلی استفاده کنید که با گاز یا برق کار می کنند. اگر قبض تلفن یا صورت حساب مربوط به اینترنت منزلتان را می پردازید تصور کنید، اگر مجبور بودید مسافت هایی طولانی را بپیمایید تا بتوانید با انسانی دیگر در ارتباطی حضوری بر قرار کنید، زندگی شما چقدر دشوار می شد. در این باره بیندیشید که چند بار توانسته اید به اعضای خانواده و دوستانتان تلفن کنید، نامه هایی الکترونیکی را برای دیگران بفرستید و نامه های الکترونیکی خودتان را دریافت کنید یا به کمک اینترنت می توانید بی درنگ به اطلاعاتی بسیار دسترسی داشته باشید. 
همه ی این خدمات ارزشمند در دسترستان قرار دارند، بنابر این به دلیل بهره مند بودن از آن ها از خداوند سپاس گزاری کنید. همچنین باید از سازمان هایی ممنون باشید که به شما اعتماد می کنند و خدماتشان را در اختیار شما قرار می دهند، بی آن که در ابتدا هزینه ی آن خدمات را از شما دریافت کنند. به بیان دیگر شما پس از بهره مند شدن از آن خدمات هزینه ی آنها را می پردازید.
از آن زمان که به تاُثیر شگفت انگیز سپاس گزاری پی بردم هر گاه صورت حسابی را می پرداختم روی آن چنین می نوشتم: خدایا سپاس گزارم. پرداخت شد. این کار را درباره ی همه ی صورت حساب هایم انجام دادم. در ابتدا وقتی پول کافی نداشتم تا صورت حسابی را بپردازم، باز هم از تاُثیر معجزه آسای سپاس گزاری استفاده می کردم. در این وضعیت چنین جمله ای را در حاشیه ی صورت حسابم می نوشتم: خدایا سپاس گزارم که پول کافی به دستم می رسد. سپس وقتی پول کافی برای پرداختن آن صورت حساب به دستم می رسید و آن را می پرداختم این جمله را نیز به جمله ی قبلی می افزودم: خدایا سپاس گزارم. پرداخت شد.
امروز شما نیز باید چنین کاری را انجام دهید. صورت حساب های جدیدتان را در نظر بگیرید که هنوز آن ها را نپرداخته اید و تاُثیر معجزه آسای سپاس گزاری را برای آن ها به کار ببرید. در حاشیه ی صورت حسابتان چنین بنویسید: خدایا سپاس گزارم که پول کافی برای دستم می رسد. سپس بکوشید به دلیل بهره مند بودن از پول کافی برای پرداختن صورت حسابتان به معنای واقعی از خداوند سپاس گزار باشید، فرقی نمی کند که هم اکنون پول کافی دارید یا خیر. اگر صورت حساب های خودتان را اغلب به صورت اینترنتی دریافت می کنید، پس هر گاه صورت حسابی را دریافت کردید آن را برای خودتان ایمیل کنید. سپس در بخش موضوع با حروف پر رنگ چنین بنویسید: خدایا سپاس گزارم که پول کافی به دستم می رسد.
در مرحله بعد، ده صورت حساب خودتان را بیابید که در گذشته آن ها را پرداخت کرده اید. سپس روی آن ها چنین بنویسید: خدایا سپاس گزارم. پرداخت شد. در حالی که این جمله را روی هر یک از صورت حساب های خودتان می نویسید بکوشید سپاس گزاری از خداوند را تا حد امکان در وجودتان احساس کنید زیرا پول کافی داشتید و توانسته اید این صورت حساب ها را بپردازید. هرچه بیشتر به دلیل پرداختن صورت حسا های خودتان سپاس گزار باشید پولی بیشتر به شیوه ای معجزه آسا به سوی شما جذب خواهد شد.
از امروز به بعد می توانیداین تمرین را به برنامه ی همیشگی خودتان تبدیل کنید. به بیان دیگر هر گاه صورت حسابی را می پردازید بکوشید به طور خلاصه در باره ی خدماتی فوق العاده بیندیشید که از آن بهره مند بوده اید و این صورت حساب  به آن ها مربوط می شود. سپس روی صورت حساب پرداخت شده چنین بنویسید: خدیا سپاس گزارم. پرداخت شد. سپاس گزاری را به گونه ای احساس کنید که گویا پول کافی برای پرداختن صورت حساب را دارید.
احساس سپاس گزاری به دلیل پولی که پرداخته اید در واقع تضمین می کند پولی بیشتر را دریافت خواهید کرد. سپاس گزاری همچون ریسمانی طلایی با خاصیتی جذب کننده است که گویا به پول شما وصل است. به این ترتیب هر گاه پولی می پردازید آن پول به سوی شما باز می گردد. پول باز گشته به سوی خودتان بر مبنای مبلغ پرداختی شما تعیین نمی شود بلکه بر مبنای میزان سپاس گزاری شما خواهد بود. می توانید هنگام پرداختن صورت حسابی پنجاه دلاری چنان از خداوند سپاس گزاری کنید که بتوانید صد ها دلار دریافت کنید.
 
تمرین شگفت انگیز شماره 7
 
آهن ربای جذب پول
1. نعمت های زندگی تان را بشمارید. فهرستی را از نعمت زندگی تان تهیه کنید. بنویسید که چرا به دلیل بهره مند بودن از این نعمت ها از خداوند سپاس گزار هستید. فهرستتان را باز خوانی کنید. پس از خواندن هر یک از آن نعمت ها چنین بنویسید: خدایا سپاس گزارم.در حد امکان بکوشید سپاس گزاری خودتان را بخ دلیل بهره مند بودن از آن نعمت ها با تمام وجودتان احساس کنید.
2. صورت حساب های جدیدتان را در نظر بگیرید که هنوز آن ها را بپرداخته اید. از تاُثیر معجزه آسای سپاس گزاری برای آن ها استفاده کنید. روی هر یک از آن صورت حساب ها چنین بنویسید: خدایا سپاس گزارم که پول کافی به دستم می رسد. بکوشید به دلیل بهره مند بودن از پول کافی برای پرداختن صورت حسابتان به معنای واقعی از خداوند سپاس گزاری کنید فرقی نمی کند که اکنون پول کافی دارید یا خیر.
3. ده صورت حسابتان را در نظر بگیرید که در گذشته آن ها را پرداخته اید. روی هر یک از آن ها چنین بنویسید: خدایا سپاس گزارم. پرداخت شد. با تمام وجودتان از خداوند سپاس گزاری کنید که برای پرداختن هر یک از این صورت حساب ها پول کافی داشتید.
 
 
برگرفته از کتاب معجزه سپاس گزاری (راند برن) ترجمه سیما فرجی

 

 تمرین هفتم از 26 تمرین سپاس گزاری برای زندگی بهتر (بخش دوازدهم)
تمرین هفتم از 26 تمرین سپاس گزاری برای زندگی بهتر (بخش دوازدهم)
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درباره ما 1. کاهش هزینه توزیع 2. ارائه کالا با قیمت مناسب 3. دقت بیشتر در کنترل کیفیت 4. کاهش هزینه های تردد درون شهری 5. صرفه جویی در زمان خرید شهروند 6. کاهش حجم ترافیک 7. کاهش آلودگی های زیست محیطی 8. سهولت نظارت بر عملکرد خرده فروشی 9. امکان مقایسه قیمتها و مرقوبیت کالا ها 10. سرعت خرید کالا های متنوع به صورت یکجا در کمترین زمان 11. اطلاع و بهره بری به موقع از تخفیفات اجناس قوانین و ضوابط سایت کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . ثبت شکایات کاربران سایت چنانچه سایت مجله بزرگ مشکل یا ایرادی از نظر شما دارد یا پیشنهادات و انتقادات در مورد بهتر شدن خدمات سایت بیگ مگزین دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند و در کمترین زمان به شکایات شما عزیزان رسیدگی می نمایند. شما می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. برای اطلاع از شماره های تماس و ایمیل سایت بیگ مگزین به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید. راهنمای خرید از سایت BIGMAGAZIN برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi
بیگ مگزین به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از شش سال تجربه در فروش آنلاین، با پایبندی به سه اصل کلیدی، پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌ بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به یکی از بهترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به بیگ مگزین با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! گروه ما به غیر از ارائه کالا سعی در تولید محتوا در بخش های خبر و دانستنی ها نموده است تا بتواند همه دیدگاه ها را راضی نگاه دارد. شور و شوق ما برای برتری همیشه ما را به سمت جلو و آینده بهتر می راند. همچنین تولید کنندگان گرامی می توانند محصولات خود را از طریق بیگ مگزین به فروش برسانند. اعتبار ما ، اعتماد شماست...


..................................................................... به علت نوسان قیمت ها قبل از خرید با پشتیبانی تماس فرمائید .....................................................................
شرکت سازنده