Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

رازی بزرگ آشکار می شود / راز جاذبه (بخش اول) ,

پنج شنبه دهم آبان ۹۷
(6)
(0)
رازی بزرگ آشکار می شود / راز جاذبه (بخش اول)
قطعه ی زیر از انجیل متی انتخاب شده است. در طی قرن ها، بسیاری از انسان ها این قطعه را به درستی تفسیر و درک نکرده اند.
آن کس که دارد، بیشتر به او داده خواهد شد و او از فراوانی بهره مند خواهد بود. آن کس که ندارد، حتی داشته هایش نیز از او گرفته خواهد شد.
بی تردید شما نیز تاُیید می کنید که، وقتی این قطعه را می خوانید، آن را غیر منصفانه می یابید زیرا، بیه این ترتیب ، به نظر می رسد ثروتمندان همواره ثروتمندتر و فقرا همواره فقیرتر خواهند شد. اما معمایی در این قطعه وجود دارد که باید حل شود. رازی وجود دارد که باید آشکار شود. وقتی به این راز پی می برید، دنیایی جدید به روی شما گشوده خواهد شد.
این راز در یک واژه نهفته است و بسیاری از انسان ها، در طی قرن ها، از تاُثیر آن بی خبر بوده اند. این واژه ی راز گشا همان سپاس گزاری است.
هر کس که سپاس گزار باشد، نعمت هایی بیشتر به او هدیه خواهد شد و او از فراوانی بهره مند خواهد بود. هر کس که سپاس گزار نباشد حتی داشته هایش نیز از او گرفته خواهد شد.
با آشکار شدن واژه ای نهان در دل این قطعه، مفهومی رمزی برای ما آشکار می شود. دو هزار سال از ثبت شدن این جمله ها گذشته است، اما آن ها هنوز نیز همچون گذشته واقعیت دارند. اگر سپاس گزار نباشید، هرگز از نعمت هایی بیشتر بهره مند نخواهید شد و داشته های کنونی خودتان را نیز از دست خواهید داد. آن معجزه ای که با سپاس گزاری اتفاق می افتد با این واژه ها به شما داده می شود، اگر سپاس گزار باشید نعمت هایی بیشتر به شما هدیه خواهد شد و شما از فراوانی بهره مند خواهید گردید.
در قرآن نیز بر اهمیت سپاس گزاری تاُکید شده است:
و چنین بود پروردگارتان اعلام فرمود، اگر شکر کنید، بر نعمت شما می افزایم و اگر کفران بورزید، بدانید که عذاب من سخت و سنگین است.
این جمله های برگزیده از کتاب های آسمانی و به ویژه قرآن برای شما و بهبود بخشیدن به وضعیت زندگی تان اهمیتی بسیار دارند. این جمله ها در واقع یک قانون بنیادین علمی و جهانی را توصیف می کنند.
سپاس گزاری همراه با قانونی جهانی عمل می کند که در کل زندگی شما تاُثیر می گذارد. بر مبنای قانون درباره ی همه ی انرژی های موجود در کائنات از شکل گیری اتم گرفته تا حرکت سیاره ها به کار می رود. سلول های بدن موجودات زنده و مواد تشکیل دهنده ی اشیای مادی به دلیل وجود قانون جذب، کنار یکدیگر باقی می مانند. قانون جذب در زندگی شما درباره ی اندیشه ها و احساساتتان به کار می رود زیرا آن ها نیز به صورت انرژی هستند. به این ترتیب درباره ی هر موضوعی بیندیشید یا هر احساسی داشته باشید همان را به سوی خودتان جذب می کنید.
شاید چنین اندیشه هایی را در سر می پرورانید: من شغلم را دوست ندارم ، من پول کافی به دست نمی آورم، من نمی توانم همسر دلخواهم را بیابم، من نمی توانم صورت حساب هایم را بپردازم، تصور میکنم با هر موضوعی به شدت فرو می ریزم، او به من احترام نمی گذارد، من نمی توانم با والدینم سازش کنم، فرزندم برای من مشکل آفرین است، زندگی ام بسیار آشفته است، یا در روابط زناشویی ام مشکل دارم. در این صورت بی تردید همین رویداد ها را همواره به سوی خودتان جذب می کنید.
اما اگر درباره ی رویداد ها یا نعمت هایی بیندیشید که به دلیل اتفاق افتادن آن ها یا بهره مند بودن از آن ها، از خداوند سپاس گزار هستید و سپاس گزاری را خالصانه و به معنای وافعی احساس کنید، بر مبنای قانون جذب همان رویداد ها یا نعمت ها را بیشتر به زندگی تان جذب می کنید.
برای نمونه ممکن است این گونه بیندیشید من شغلم را دوست دارم، خانواده ام همواره از من حمایت می کنند، من بهترین تعطیلات را پشت سر گذاشتم، من امروز احساسی شگفت انگیز دارم، باز پرداخت مالیاتم به راستی بیشترین مقدار ممکن بود، یا در تعطیلات آخر هفته، در سفری تفریحی به همراه پسرم به راستی زمانی فوق العاده را سپری کردیم. قانون جذب درست همچون کشیده شدن آهن به سوی آهن ربا می باشد. هر چه بیشتر سپاس گزاری کنید نعمت هایی بیشتر را به سوی زندگی تان جذب می کنید. این قانون به راستی قانونی جهانی است.
بی تردید چنین ضرب المثل هایی را شنیده اید: هر آنچه را ببخشید همان را دریافت می کنید یا هر آنچه را بکارید همان را درو می کنید.
همه ی این ضرب المثل ها همان قانون جذب را توصیف می کنند. این ضرب المثل ها همچنین قانونی جهانی را توصیف می کنند که آیزاک نیوتن دانشمند بزرگ آن را کشف کرد.
اکتشافات علمی نیوتن قانون های بنیادین حرکتی در کائنات را نیز شامل می شود. یکی از آن قانون ها چنین است: 
برای هر عملی همیشه واکنشی هم ارز با آن عمل وجود دارد.
وقتی اندیشه ی سپاس گزاری را برای قانون نیوتن به کار می برید، به این پیامد می رسید: هر عمل سپاس گزارانه همیشه به بازتاب یا واکنشی به صورت دریافت کردن منجر می شود. همچنین دریافتی شما همیشه هم ارز با میزان سپاس گزاری شما خواهد بود. به بیان دیگر هر عمل سپاس گزارانه به صورت واکنشی از دریافت کردن جلوه گر خواهد شد. هر چه احساس سپاس گزاری شما خالصانه تر و ژرف تر باشد به بیان دیگر هر چه بیشتر سپاس گزار باشید دریافتی شما بیشتر خواهد شد.
 
برگرفته از کتاب معجزه سپاس گزاری (راند برن) ترجمه سیما فرجی
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درباره ما 1. کاهش هزینه توزیع 2. ارائه کالا با قیمت مناسب 3. دقت بیشتر در کنترل کیفیت 4. کاهش هزینه های تردد درون شهری 5. صرفه جویی در زمان خرید شهروند 6. کاهش حجم ترافیک 7. کاهش آلودگی های زیست محیطی 8. سهولت نظارت بر عملکرد خرده فروشی 9. امکان مقایسه قیمتها و مرقوبیت کالا ها 10. سرعت خرید کالا های متنوع به صورت یکجا در کمترین زمان 11. اطلاع و بهره بری به موقع از تخفیفات اجناس قوانین و ضوابط سایت کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . ثبت شکایات کاربران سایت چنانچه سایت مجله بزرگ مشکل یا ایرادی از نظر شما دارد یا پیشنهادات و انتقادات در مورد بهتر شدن خدمات سایت بیگ مگزین دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند و در کمترین زمان به شکایات شما عزیزان رسیدگی می نمایند. شما می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. برای اطلاع از شماره های تماس و ایمیل سایت بیگ مگزین به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید. راهنمای خرید از سایت BIGMAGAZIN برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi
بیگ مگزین به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از شش سال تجربه در فروش آنلاین، با پایبندی به سه اصل کلیدی، پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌ بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به یکی از بهترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به بیگ مگزین با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! شور و شوق ما برای برتری همیشه ما را به سمت جلو و آینده بهتر می راند. تیم بیگ مگزین در تلاش برای انتخاب جالبترین ها و سرگرم کننده ترین ها برای شماست. همکاری با بیش از 500 فروشگاه باعث شده تا به تفکری برسیم که تبدیل به همه چیز ما شد : اعتبار ما ، اعتماد شماست... این شعار نیست بلکه تلاش شبانه روزی ما برای محقق شدن است


............................... به علت نوسان قیمت ها قبل از خرید با پشتیبانی تماس فرمائید ...............................
.................................. هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم ..................................
شرکت سازنده