Quantcast

متعهد به حد اعلا باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل اول ,

menuordersearch
bigmagazin.com
۱۳۹۸/۵/۱۰ پنج شنبه
(2)
(0)
متعهد به حد اعلا باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل اول
متعهد به حد اعلا باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل اول
فصل اول
متعهد به حد اعلا باشید
این را قانون زندگی خود کنید که بر روی هر چه که از زیر دستتان می گذرد ، بیشترین تلاش خود را بگذارید. تمبر شخصیتی خود را بر روی آن بچسبانید. بگذارید اعلا علامت تجاری شما باشد. ( اوریسون سوات ماردن)
خوش بین ها یا افرادی با سطح توقع بایلا از موفقیت نهایی ، بلند پروازند. هر چه خوش بین تر باشند، بلند پروازتر و مصمم تر می شوند. بنابر این بلند پروازی مهمترین نمود خوش بینی و ویژگی کلیدی برای دستیابی به موفقیت های بزرگ در فروش یا هر حوزه ی دیگری است. این ویژگی چنان اهمیتی در تعیین هدف ، جسارت و پا فشاری دارد که به تنهایی ضمانت می کند شما بر هر مانع و مشکلی که بر سر راهتان قرار بگیرد ، غلبه کنید.
افراد بلند پرواز یک ویژگی بر جسته در فروش دارند. آنان خود را مستعد بهترین بودن در رشته ی خود می دانند. آن ها می دانند که 20% برتر فروشندگان ، 80% فروش را در دست دارند و مصمم اند که جزو آن گروه برتر شوند. فروشندگان بلند پرواز نسبت به فرصت ها و امکاناتشان خوش بین هستند. آن ها مطلقا متقاعد شده اند که می توانند با فروش میزان قابل توجهی از محصولات یا خدمات خود ، به هدفشان برسند. و کاملا مصمم اند که آن را انجام دهند. تنها سئوالی که از خود می پرسند این است که چگونه؟
شاید مهمترین گامی که می توانید در زمینه ی فروش بردارید این است که ، به حد اعلای شخصی جزو بهترین های رشته ی خود شدن ، متعهد شوید. همین امروز اراده کنید که می خواهید در زمینه ی فروش و در آمد به 20% برتر در صنعت خود بپیوندید ، و سپس به 10% برتر.
در این جا استنباطی را که خود در سن بیست و هشت سالگی به آن رسیدم به شما در میان می گذارم. پس از سال ها کار سخت و تقلا کردن ناگهان به ذهنم خطور کرد که : هر کسی که امروز جزو 10% اول است، زمان شروع جزو 10% آخر بوده است.
کسی که امروز خوب کار می کند، یک روز بد کار می کرده است. کسی که در صدر رشته ی شما است ، روزی حتی در این رشته هم نبوده است. کسی که الان در زندگی جلودار است ، یک روزی ته صف بوده است.
حال سئوال این است: چگونه در زندگی جلو دار شوید ، جایی که امکانات بسیار خوبی انتظار شما را می کشد؟ پاسخ ساده است. دو بخشبیشتر ندارد: 1- وارد صف شوید! 2- در صف بمانید!
بسیار حیرت انگیز است که کسانی که می خواهند به جلوی صف زندگی برسند ، به دیگر جلو دارانی که قبلا به آن صف پیوسته اند و از بهترین زندگی برخوردارند ، آفرین گفته یا غبطه می خورند و حتی بلند نمی شوندکه وارد صف شوند. آن ها ظاهرا نمی فهمند که زندگی درست مثل سلف سرویس است ،  همه کاره خود تویی!
برای وارد شدن به صف باید تصمیم بگیرید که می خواهید در رشته ی خود بهترین باشید و بعدوارد عمل شده و هر دانش و مهارتی را که برای پیشرفت خود به آن نیاز دارید ، یاد بگیرید و به کار بندید.
حال راهی که از طریق آن می توانید به جلو داری صف برسید ، این است که در صف بمانید! به مجرد این که تصمیم بگیرید جزو بهترین های رشته ی خود باشید ، وارد صف شوید و در صف بمانید. به حرکت ادامه دهید. گامی جلوی گام دیگر گذشته و به پیش روید. هر روز و هر ماه به پرورش مهارت های جدید و کسب دانش های تازه ادامه دهید. تسلط خود را بر فنون فروش ، بیشتر و بیشتر کنید.
خبر خوش این است که ، در به روی کسانی که می خواهند به جلوی صف رسیده و جلودار شوند ، همیشه باز است! تعطیلی ندارد و شبانه روز به حرکت خود ادامه می دهد. اگر وارد صف شوید و در صف بمانید ، اگر شروع کنید و خروجی نشوید ، هیچ کس و هیچ چیز نمی توانید جلودار شما باشد! باید در نهایت به اول صف حرفه ی خود برسید. اگر تعهد کامل به رسیدن به حد اعلا دارید و هرگز دست از تعهد خود نمی کشید ، در نهایت به یکی از ماهرترین و پر درآمدترین فروشنده های رشته یخود تبدیل می شوید.
نقطه ی عطف در زندگیتان این است: تصمیمی بگیرید! حد فاصل بین موفقیت و شکست در گرو توانایی شما در گرفتن تصمیمی روشن و صریح ، مبنی بر این که می خواهید بهترین باشید ، است و بعد با پا فشاری و اراده ی استوار پشت تصمیم خود بایستید تا به هدفتان برسید.
دنیا پر از آدم هایی است که همواره آرزو دارند ، امیدوارند و دعا می کنند زندگیشان بهتر شود ، ولی آن ها تصمیم یا مرگ یا پیروزی را که به موفقیت های بزرگ منجر می شود ، نمی گیرند.
به همین ترتیب که شما همانی می شوید که بیشتر مواقع بدان می اندیشید ، همچنین همانی می شوید که به طور منظم به خود می گویید. باید بارها و بارها برای خود تکرار کنید که من بهترینم! من بهترینم! من بهترینم! تا این که این جملات به حقیقت بپیوندند. که به حتم همین طور خواهد شد.
 
تمرین عملی:
فهرستی از تمام کارهایی که هر روز انجام می دهید و نقشی در فروش شما دارند تهیه کنید. روند فروش را از ابتدای مشتری یابی تا پایان فروش و راضی نگه داشتن مشتری ، جزء به جزء تشریح کنید.
فهرست را مرور کرده و در هر بخش به خود از یک تا ده نمره دهید. آیا ارزیابی رئیستان از شما هم همین است؟
سپس این سئوال را از خود بکنید: چه مهارتی را اگر بر روی آن کار می کردم و مرتبا به شیوه ای عالی انجامش می دادم ، بیشترین تاثیر مثبت را در فروش من می گذاشت؟
این سئوالی کلیدی برای رسیدن به حد اعلای شخصی است. از رئیس خود بپرسید. از همکاران خود بپرسید. از مشتریان خود بپرسید.
بپرسید تا پاسخ را پیدا کنید. سپس رشد و پرورش این مهارت را هدف خود کنید. بر روی کاغذ بنویسید ، مهلت برای آن تعیین کنید ، برنامه ای بریزید و هر روز ، با هدف بهتر شدن در این مهارت کلیدی ، بر روی خود کار کنید تا در آن متبحر شوید.
 
مرتبط با این بخش
21 روش عالی برای فوق ستاره شدن در فروش (مقدمه) 21 روش عالی برای فوق ستاره شدن در فروش (مقدمه)
به گونه ای عمل کنید که گویی شکست غیر ممکن است (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل دوم به گونه ای عمل کنید که گویی شکست غیر ممکن است (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل دوم
با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم
خود را به عنوان یک حرفه ای واقعی در ذهن مشتری جا بیندازید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل چهارم خود را به عنوان یک حرفه ای واقعی در ذهن مشتری جا بیندازید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل چهارم
برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل پنجم برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل پنجم
خود را وقف یادگیری مستمر کنید (فروشنده برتر) فصل ششم خود را وقف یادگیری مستمر کنید (فروشنده برتر) فصل ششم
در اصول پایه ، عالی عمل کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل هشتم در اصول پایه ، عالی عمل کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل هشتم
روابط بلند مدت بسازید (21 روش برتر فروشندگی) فصل نهم روابط بلند مدت بسازید (21 روش برتر فروشندگی) فصل نهم
آیا درآمد میلیونی با بیت کوین از طریق CryptoTab شدنی است ؟؟؟ آیا درآمد میلیونی با بیت کوین از طریق CryptoTab شدنی است ؟؟؟
کارشناس افزایش امکانات مالی باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل دهم کارشناس افزایش امکانات مالی باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل دهم
با هر مشتری از فروش آموزشی استفاده کنید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل یازدهم با هر مشتری از فروش آموزشی استفاده کنید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل یازدهم
با تمام مشتریان خود فرا اعتماد سازی کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل دوازدهم با تمام مشتریان خود فرا اعتماد سازی کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل دوازدهم
نگرانی ها را به نحوی موثر بر طرف کنید (21 روش فروشنده برتر ) فصل سیزدهم نگرانی ها را به نحوی موثر بر طرف کنید (21 روش فروشنده برتر ) فصل سیزدهم
با موضوع قیمت برخورد حرفه ای داشته باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل چهاردهم با موضوع قیمت برخورد حرفه ای داشته باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل چهاردهم
روش ختم فروش را بدانید ( 21 روش فروشندگی برتر ) فصل پانزدهم روش ختم فروش را بدانید ( 21 روش فروشندگی برتر ) فصل پانزدهم
هر دقیقه را به حساب آورید (21 روش فروشنده برتر ) فصل شانزدهم هر دقیقه را به حساب آورید (21 روش فروشنده برتر ) فصل شانزدهم

دفتر مرکزی :
اصفهان / بلوار کاوه / خیابان ابوریحان بیرونی
بلوار ایمان / خیابان بهار / کوچه فروردین / پلاک 1
کد پستی : 8193813986
..................................................................................
ایمیل سایت : info @ bigmagazin . com
ایمیل مدیر : bigmagazin @ yahoo . com
..................................................................................
پشتیبانی 24 ساعته :
09136006974 / 09103113134 / 09139100318
تلفکس : 03134519130

شرکت سازنده