Quantcast

با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم ,

menuordersearch
bigmagazin.com
۱۳۹۸/۵/۱۳ یکشنبه
(2)
(0)
با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم
با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم
با تمام وجود به فروش بپردازید
هرگز آرزویی به شما داده نمی شود مگر این که قدرت تحقق آن در وجود شما نهاده شده باشد. ( ریچارد باخ)
برترین فروشندگان به شرکت خود اعتماد دارند. آن ها به محصولات و خدمات خود اعتماد دارند. آن ها مشتریان خود را نیز باور دارند. مهمتر از همه آن ها به خود و قابلیت هایشان برای موفقیت اعتقاد دارند.
رابطه ی مستقیمی بین میزان اعتقاد شما به خود و به ارزش محصول یا خدمات خود با توانایی شما در متقاید کردن دیگران وجود دارد. فروش را اغلب انتقال اشتیاق می نامند. هر چه به آن چه که می فروشید مشتاق تر باشید و بیشتر مجاب باشید ، این اشتیاق مسری تر خواهد بود و مشتری هایتان آن را احساس می کنند و واکنش نشان خواهند داد. آدمی بیشتر از هر چیزی در کارهایش احساساتی عمل می کند. به همین دلیل است که دل به کار دادن عنصری حیاتی در فروش موفقیت آمیز است. شنیده اید که می گویند ، برای آن ها اهمیتی ندارد که شما چه اندازه می دانید تا این که بدانند چه اندازه دل به کار می دهید. چیز دیگری که می دانیم این است که ، هر چه بیشتر عاشق کار خود باشید ، بیشتر به کارتان دل می دهید. هر چه به شرکت خود و به محصولات و خدمات خود متعهدتر باشید ، طبیعی تر و صادقانه تر برای مشتریان خود دل می سوزانید، تمایل بیشتری برای کمک به مشتری در گرفتن تصمیم خرید مناسب دارید.
از آن جایی که شما همانی می شوید که بیشتر مواقع به آن می اندیشید باید مرتبا تکرار کنید ، من عاشق کارم هستم! من عاشق کارم هستم! من عاشق کارم هستم!
هر چه این عبارت را بیشتر برای خود تکرار کنید ، خود را به عنوان فروشنده بیشتر دوست خواهید داشت و از فعالیت های فروش لذت بیشتری خواهید برد. هر چه بیشتر از کار خود لذت ببرید ، آن را بهتر انجام خواهید داد و به مشتریان خود متعهد تر خواهید بود. فروش برایتان آسان و آسانتر ، و در همه ی جهات پر ثمرتر خواهد بود.
جمله ی تاکیدی دلخواه من که هنوز مرتبا تکرارش می کنم این است: من خودم را دوست می دارم و عاشق کارم هستم! این جمله هر صبح به انرژی می دهد و کل روز من را با انگیزه نگه می دارد. هر چه بیشتر تکرارش می کنم بهتر و بیشتر از خود و کاری که می کنم مطمئن و خاطر جمع می شوم. امتحانش کنید و نتیجه اش را ببینید.
همه ی برترین ها خود را دوست دارند و عاشق کارشان هستند. و مشتریانشان آن را می توانند حس کنند. در نتیجه مشتریانشان می خواهند از آن ها خرید کنند و باز هم خرید کنند و خرید از آن ها را به دوستانشان پیشنهاد دهند.
 
تمرین عملی:
اگر می خواهید مشتاق بودن را احساس کنید ، مشتاقانه عمل کنید. تصور کنید که کاملا به محصولات و خدمات ممتاز خود متعهد و علاقه مند هستید. در طول روز در تعامل با هر مشتری و خریدار چگونه رفتار می کردید؟
تمام حس و وجود خود را در کارتان بگذارید. تصور کنید که از کار شما فیلم می گیرند و قرار است آن را به عنوان نمونه ی درخشانی از یک فروشنده ی برجسته در حین کار در تلویزیون پخش سراسری کنند. با هر مشتری و یا خریدار بالقوه چگونه برخورد می کردید؟ پاسختان هر چه که باشد این برخورد را هر روز و هر ساعت تمرین کنید. 
 
 

دفتر مرکزی :
اصفهان / بلوار کاوه / خیابان ابوریحان بیرونی
بلوار ایمان / خیابان بهار / کوچه فروردین / پلاک 1
کد پستی : 8193813986
..................................................................................
ایمیل سایت : info @ bigmagazin . com
ایمیل مدیر : bigmagazin @ yahoo . com
..................................................................................
پشتیبانی 24 ساعته :
09136006974 / 09103113134 / 09139100318
تلفکس : 03134519130

شرکت سازنده