Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

معجزه را به زندگی تان فرا بخوانید / راز جاذبه (بخش چهارم) ,

یکشنبه سیزدهم آبان ۹۷
(2)
(0)
معجزه را به زندگی تان فرا بخوانید / راز جاذبه (بخش چهارم)
فرقی نمی کند که چه کسی یا کجا هستید و در چه موقعیتی قرار دارید در هر صورت معجزه ی سپاس گزاری کل زندگی تان را دگرگون خواهد کرد.
نامه هایی را از هزاران انسان دریافت کرده ام که در برترین موقعیت ممکن قرار داشته اند و با سپاس گزاری توانسته اند زندگی شان را به کلی تغییر دهند. من مشاهده کرده ام معجزه هایی در وضعیت سلامتی افرادی اتفاق می افتد که به نظر می رسید هیچ روزانه ی امیدی برای بهبود یافتن وضعیت آنان وجود ندارد. همچنین نجات یافتن ازدواج های شکست خورده و تبدیل شدن روابط فروپاشیده را به به روابطی باشکوه شاهدبودهام. من مشاهده کرده ام که انسان های بسیار فقیر با سپاس گزاری به انسان هایی ثروتمند تبدیل شده اند. همچنین انسان هایی افسرده را دیده ام که با سپاس گزاری توانسته اند انسان هایی شاد و موفق باشند.
سپاس گزاری به راستی روابط شما را به شیوه ای معجزه آسا به روابطی شاد و معنادار تبدیل می کند فرقی ندارد که اکنون وضعیت روابطتان چگونه است. سپاس گزاری سبب می شود وضعیت سلامتی تان بهبود یابد. همچنین سپاس گزاری به شما کمک می کند فراتر از آنچه در گذشته احساس می کردید شاد و با نشاط شوید. سپاس گزاری در زندگی تان معجزه می کند و به این ترتیب به کارهای ارزشمن تان سرعت می بخشد، بر میزان موفقیتتان می افزاید و شغل دلخ.اه تان را نصیبتان می کند. سپاس گزاری در حقیقت  شیوه ای برای دستیابی به خواسته های ارزشمندتان محسوب می شود. برای نمونه شاید بخواهید به انسانی با ویژگی هایی استثنایی تبدیل شوید. تاُثیر معجزه آسای سپاس گزاری به راستی مس زندگی شا را به زر تبدیل می کند.
در حالی که سپاس گزاری را تمرین می کنید پی می برید چرا اموری ویژه در زندگی تان ممکن است اشتباه از آب در آمده باشند و چرا اموری ویژه در زندگی تان ممکن است اشتباه از آب در آمده باشند و چرا اموری ویژه ممکن است از زندگی تان حذف شده باشند. در حالی که سپاس گزاری را به شیوه ی زندگی تان تبدیل می کنید هر روز صبح در حالی از خواب بیدار خواهید شد که از زنده بودنتان بسیار شگفت زده هستید. در این صورت پی می برید به طور کامل به  زندگی عشق می ورزید. به نظر می رسد که بعضی از امور زندگی تان بی تکاپو به ثمر می رسند. احساس می کنید به سبکی پر هستید. خودتان را شادتر از گذشته احساس می کنید. در حالی که ممکن است دشواری هایی نیز در زندگی تان پدیدار شوند می دانید چگونه بر آن ها غلبه کنید و از آن ها درس بگیرید. هر روزتان به راستی شگفت انگیز خواهد بود. هر روزتان در مقایسه با زمان کودکی از شگفتی هایی بیشتر سر شار خواهد بود.
 
آیا زندگی تان شگفت انگیز است؟
هم اکنون می توانید بگویید که در زندگی تان به معنای واقعی چقدر سپاس گزار بوده اید. بخش های مهم زندگی تان را به طور کلی بررسی کنید. برای نمونه امور مالی وضعیت سلامتی میزان شادمانی امور شغلی وضعیت خانوادگی و روابطتان را در نظر بگیرید. اغلب در آن بخش هایی از زندگی تان سپاس گزار بوده اید که از فراوانی و شگفتی سرشار هستند. هر بخش از زندگی تان که عاری از فروانی و شگفتی است در واقع نشان می دهد در آن بخش چندان سپاس گزار نبوده اید.
چنین حقیقتی بسیار ساده است وقتی سپاس گزار نباشید نمی توانید در پاسخ از نعمت هایی بیشتر بهره مند شوید. با ناشناسی در مواقع ادامه یافتن رویدادهای معجزه آسا را در زندگی تان متوقف می کنید. وقتی سپاس گزار نیستید جریان مربوط به بهره مند شدن از سلامتی بهتر روابطی بهتر،شادی بیشتر، ثروت بیشتر و پیشرفت شغلی، حرفه ای یا کسب و کارتان را متوقف می کنید. برایدریافت کردن باید در ابتدا ببخشید. این حقیقت در واقع قانون است. انسان سپاس گزار نیز باید سپاس گزاری کند. اگر سپاس گزار نباشید خودتان را از شگفتی های زندگی و دریافت کردن خواسته های ارزشمندتان محروم می کنید.
دلیل اصلی ناسپاسی این است: وقتی سپاس گزار نیستیم در واقع نعمت های زندگی مان را کم اهمیت می پنداریم. وقتی نعمت های زندگی مان را کم اهمیت می پنداریم خودمان را به شیوه ای نا خواسته از آن نعمت محروم می کنیم. بر مبنای قانون جذب دو گونه ی مشابه به سوی یکدیگر جذب می شوند، بنابر این اگر ما نعمتی را در زندگی مان کم اهمیت بشماریم پس از آن نعمت محروم خواهیم شد. این نکته را به یاد بسپارید هر کس که سپاس گزار نباشد حتی داشته هایش نیز از او گرفته خواهد شد.
شما بی تردید در موقعیت های مختلف در زندگی تان سپاس گزار بوده اید، اما برای این که معجزه ی سپاس گزاری را به زندگی تان فرا بخوانید و بتوانید با سپاس گزاری تغییری بنیادین را در موقعیت کنونی تان به وجود آوریدباید در هر لحظه سپاس گزار باشید و سپاس گزاری را به شیوه ی جدید زندگی تان تبدیل کنید.
 
شیوه ی شگفت انگیز
دانش همچون گنج است اما کلید دستیابی به آن فقط تمرین کردن است.( ابن خلدون 1332-1406) پژوهشگر و سیاستمدار
بر مبنای افسانه های قدیمی هر انسانی برای به ثمر رساندن هر گونه کار سحر آمیز در ابتدا باید واژه هایی سحر آمیز را بر زبان آورد. برای به ثمر رساندن معجزه ی سپاس گزاری نیز در ابتدا باید چنین بگویید: خدایا سپاس گزارم. نمی توانم بگویم که این جمله تا چه اندازه برای بهبود بخشیدن به وضعیت زندگی شما اهمیت دارد. برای این که سپاس گزارانه زندگی کنید و معجزه ی سپاس گزاری را در زندگی تان شاهد باشید باید این جمله را آگاهانه به کار ببرید و احساسش کنید. شما باید با احساس سپاس گزاری یگانه شوید. سپاس گزاری در واقع پلی است که جایگاه فعلی شما را به زندگی مناسب و دلخواه تان پیوند می دهد.
شیوه ی شگفت انگیز چنین است:
1. آگاهانه درباره ی این جمله بیندیشید و آن را بر زبان آورید:خدایا سپاس گزارم.
2.هر چه آگاهانه تر درباره ی این جمله بیندیشید و آن را بر زبان آورید احساس سپاس گزاری هر چه بیشتر در وجودتان پدیدار می شود.
3. هر چه آگاهانه تر درباره ی سپاس گزاری بیندیشید و آن را احساس کنید، نعمت هایی بیشتر بهره مند خواهید شد.
سپاس گزاری گونه ای احساس محسوب می شود. بنابر این هدف نهایی از تمرین سپاس گزاری این است که آن را تا حا امکان آگاهانه احساس کنید زیرا نیروی احساس شما بر شگفتی های زندگی تان می افزاید. قانون نیوتن قانونی یک به یک است. آنچه را بدهید همان را دریافت می کنید. چنین قانونی به این معنی است که اگر بر احساس سپاس گزاری خودتان بیفزاید پیامدهای شگفت انگیز زندگی تان نیز گسترش خواهند یافت تا با احساس شما همسان شونند. هر چه احساس سپاس گزاری شما واقعی تر و خالصانه تر باشد، زندگی شما سریع تر تغییر خواهد کرد.
وقتی پی می برید برای سپاس گزار بودن به تمرینی اندک نیاز دارید و سپاس گزارانه زیستن به راستی آسان است وقتی با پیامد های شگفت انگیز سپاس گزار بودنتان روبه رو می شوید، هرگزنمی خواهید به زندگی گذشته خود باز گردید که هنوز سپاس گزاری به بخشی از آن تبدیل نشده بود.
اگر سپاس گزاری را اندکی نمرین کنید، زندگی شما اندکی تغییر خواهد کرد. اگر سپاس گزاری با اشتیاق و به شدت تمرین کنید، زندگی شما نیز به شدت و به شیوه هایی تغییر خواهد کرد که به ندرت می توانید آن ها را تصور کنید.
 
 
 
برگرفته از کتاب معجزه سپاس گزاری (راند برن) ترجمه سیما فرجی
 معجزه را به زندگی تان فرا بخوانید / راز جاذبه (بخش چهارم)
معجزه را به زندگی تان فرا بخوانید / راز جاذبه (بخش چهارم)
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درباره ما 1. کاهش هزینه توزیع 2. ارائه کالا با قیمت مناسب 3. دقت بیشتر در کنترل کیفیت 4. کاهش هزینه های تردد درون شهری 5. صرفه جویی در زمان خرید شهروند 6. کاهش حجم ترافیک 7. کاهش آلودگی های زیست محیطی 8. سهولت نظارت بر عملکرد خرده فروشی 9. امکان مقایسه قیمتها و مرقوبیت کالا ها 10. سرعت خرید کالا های متنوع به صورت یکجا در کمترین زمان 11. اطلاع و بهره بری به موقع از تخفیفات اجناس قوانین و ضوابط سایت کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . ثبت شکایات کاربران سایت چنانچه سایت مجله بزرگ مشکل یا ایرادی از نظر شما دارد یا پیشنهادات و انتقادات در مورد بهتر شدن خدمات سایت بیگ مگزین دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند و در کمترین زمان به شکایات شما عزیزان رسیدگی می نمایند. شما می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. برای اطلاع از شماره های تماس و ایمیل سایت بیگ مگزین به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید. راهنمای خرید از سایت BIGMAGAZIN برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
logo-samandehi
بیگ مگزین به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از شش سال تجربه در فروش آنلاین، با پایبندی به سه اصل کلیدی، پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌ بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به یکی از بهترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به بیگ مگزین با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! گروه ما به غیر از ارائه کالا سعی در تولید محتوا در بخش های خبر و دانستنی ها نموده است تا بتواند همه دیدگاه ها را راضی نگاه دارد. شور و شوق ما برای برتری همیشه ما را به سمت جلو و آینده بهتر می راند. همچنین تولید کنندگان گرامی می توانند محصولات خود را از طریق بیگ مگزین به فروش برسانند. اعتبار ما ، اعتماد شماست...


..................................................................... به علت نوسان قیمت ها قبل از خرید با پشتیبانی تماس فرمائید .....................................................................
شرکت سازنده