Quantcast

برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل پنجم ,

menuordersearch
bigmagazin.com
۱۳۹۸/۵/۱۴ دوشنبه
(3)
(0)
برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل پنجم
برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل پنجم
فصل پنجم
برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید
اگر روزانه به مطالعه ، تفکر و برنامه ریزی مشغول می شدید ، می توانستید قدرتی در خود بپرورانید که از آن برای تغییر سرنوشت خود استفاده نمایید. (دبلیو کلمنت استون)
نشان و علامت یک حرفه ای در هر رشته آمادگی وی است. فروشندگان پر در آمد قبل از هر قرار فروش ، تمام جزئیات کار را مرور می کنند. دریغا که فروشندگان کم درآمد با کمترین آمادگی سر و ته کار را به هم می آورند. آن ها به جلسه ی فروش رفته و سعی در سمبل کاری دارند. آن ها فکر می کنند مشتری متوجه نخواهد شد. در صورتی که مشتریان دست آن ها را خوانده و می فهمند که بدون آمادگی به جلسه آمده اند. نگذارید این اتفاق برای شما بیفتد. 
هدف شما این است که جزو آن 10% اول رشته ی خود شوید. برای رسیدن به آن سطح درآمد، باید هر کاری برترین هاانجام می دهند شما هم انجام دهید ، بارها و بارها ، تا این که این کارها برایتان مثل آب خوردن شود. می دانیم که برترین ها هر لحظه آمادگی کامل دارند.
آمادگی از سه بخش تشکیل شده است. تحقیقات پیش از جلسه اهداف پیش از جلسه و تحلیل پس از جلسه. حال به ترتیب به هر کدام می پردازیم.
تحقیقات پیش از جلسه
در این مرحلهتمام اطلاعاتی که می توانید درباره ی خریدار بالقوه یا شرکت به دست آورید ، جمع آوری کنید. به اینترنت ، کتابخانه ی محل ، روزنامه ها و دیگر منابع سر بزنید. اگر طرف شما شرکت است، به آن جا رفته یا از آن ها بخواهید آخرین ویرایش از دفترچه راهنماها و بروشورهای فروش خود را برایتان بفرستند. دفترچه ها را خوانده و نکته ها را یادداشت کنید. هر چه تحقیقات پیش از جلسه ی شما بیشتر باشد، به هنگام ملاقات با خریدار باهوش تر و با اطلاع تر به نظر خواهید رسید.
اگر سر و کارتان با یک شرکت کسب و کار است بنا را بر آن بگذارید تا هر چه می توانید درباره ی محصولات کسب کنید. قانون این است که هرگز نباید از مشتری سئوالی بکنید که پاسخ آن را می توانستید قبلا از جایی دیگر پیدا کنید. هیچ چیز سریع تر از این از اعتبارتان نمی کاهد که مثلا بگویید: کارتان در اینجا چیست؟
این گونه سئوال ها به مشتری می فهماند که شما به خود زحمت نداده اید پیش از جلسه تحقیقاتی بکنید و یقینا شما نمی خواهید چنین پیامی در اولین ملاقات به مشتری انتقال داده شود.
اهداف پیش از جلسه
بخش دوم آمادگی هدف گذاری است. در این مرحله برای جلسه ای که در پیش دارید ، از قبل هدف گذاری و برنامه ریزی می کنید. تصور کنید به سمت محل جلسه می روید و مدیر فرشتان نیز در خدرو است و او از شما می پرسد: قرار است چه کسی را ببینی ، قرار است چه چیزی بپرسی و امیدواری چه نتایجی از این جلسه به دست آوری؟
پاسخ شما هر چه که باشد، قبل از دیدار با مشتری به این سئوالات فکر کنید. آن ها را روی کاغذ بیاورید. در میان همه ی تمرین ها ، بهترین تمرین برای شما این است که از سئوالاتی که می خواهید از مشتری به هنگام ملاقات بپرسید ، فهرستی ترتیب بندی شده تهیه کنید. مشتریان عاشق فروشنده هایی هستند که مطالب کلیدی را نوشته و با آمادگی کامل به جلسه می آیند.
تکنیکی در این جا هست که مورد استفاده ی خیلی از حرفه ای ها و برترین هاست. برای جلسات فروش خود ، دستور جلسه تهیه کنید. از سئوالاتی که می خواهید از مشتری بپرسید ، به ترتیب از کل به جزء فهرستی تهیه کنید. برای هر سئوال جای پاسخ بگذارید تا مشتری جواب خود را بنویسد.
هنگام ملاقات با مشتری بگویید: از این که وقت گذاشتید متشکرم، می دانم که چقدر سرتان شلوغ است ( که همین طور هم هست!) من دستور جلسه ای ترتیب داده ام با چند سئوال که اگر مایل باشید به آن بپردازیم. این هم یک نسخه برای شما.
مشتریان عاشق چنین شیوه ای هستند. این نشان می دهد که شما برای وقت آن ها اهمیت قایل می شوید و این که از قبل خود را برای جلسه آماده کرده اید. بعد بروید سراغ دستور جلسه و سئوالات فهرست شده و همچنین سئوالات مکمل را که در جریان صحبت پیش می آید، بپرسید. این روش اگر به درستی پیاده شود، به طرزی حیرت انگیز جایگاه شما را به عنوان یک حرفه ای واقعی و به عنوان یک مشاور به جای فروشنده ، در ذهن مشتری تثبیت می کند.
تحلیل پس از فروش
بخش سوم آمادگی تحلیل پس از فروش نام دارد. بی درنگ بعد از جلسه یا تماس ، چند لحظه ای وقت بگذارید و تک تک اطلاعاتی را که می توانید از جلسه به خاطر آورید ، بنویسید.
به حافظه ی خود اعتماد نکنید و آن را پشت گوش نیندازید تا روز به پایان برسد. هر چه سریع تر تک تک اطلاعاتی را که به یاد می آورید را یادداشت کنید. شگفت زده خواهید شد وقتی ببینید این اطلاعات چقدر در تبدیل خریدار بالقوه به یک مشتری ، مفید خواهد بود.
پس پیش از ملاقات دوباره با مشتری چند دقیقه ای به مطالعه ی یادداشت های خود بپردازید. من به آن متمرکز کردن قوای ذهنی می گویم. وقتی وارد می شوید آگاهی کامل از مشتری و وضعیت وی دارید و خواهید توانست با تمرکزی هر چه تمام تر به امور این مشتری خاص رسیدگی کنید. وقتی یک فروشنده ی حرفه ای واقعی که به وضوح بحث های جلسه ی قبل را به یاد دارد و معلوم است که تکالیفش را به خوبی انجام داده ، به سراغ مشتری می رود، مشتری کاملا تحت تاثیر وی قرار می گیرد.
علاقه ی شما و توانایی تان در آماده نگه داشتن کامل خود، نقش حیاتی در موفقیت بلند مدت و کسب آن میزان در آمدی که خواهانش هستید، دارد. قانون این است که: اگر شک دارید، بیشتر آماده شوید! هرگز به خاطر آمادگی زیاد افسوس نخواهید خورد. اغلب تلاش های شما برای آماده سازی خود عامل کلیدی ای است که باعث فروش می شود.
 
تمرین عملی:
صورت کاملی از سئوالاتی تهیه کنید که مشخص می کند آیا خریدار بالقوه مشتری شما خواهد شد یا نه. این صورت را قبل از اولین جلسه مرور کنید و از آن مثل یک راهنما برای طی کردن منظم مسیر استفاده کنید.
برای جلسه ی پیشرو ، یک دستور جلسه تهیه کنید . آن را بر روی سر برگ شرکتتان قرار دهید. نام خریدار بالقوه ، شرکت وی و زمان و تاریخ قرار ملاقات را در بالا بنویسید. یک نسخه ی تمیز و تا نخورده ای از آن را در ابتدای جلسه به خریدار بدهید ، و بعد در جریان گفتگو از چارچوب دستور جلسه پیروی کنید. از نتیجه ی به دست آمده شادمان خواهید شد. 
مرتبط با این بخش
21 روش عالی برای فوق ستاره شدن در فروش (مقدمه) 21 روش عالی برای فوق ستاره شدن در فروش (مقدمه)
متعهد به حد اعلا باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل اول متعهد به حد اعلا باشید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل اول
به گونه ای عمل کنید که گویی شکست غیر ممکن است (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل دوم به گونه ای عمل کنید که گویی شکست غیر ممکن است (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل دوم
با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم با تمام وجود به فروش بپردازید( فروشنده برتر) فصل سوم
خود را به عنوان یک حرفه ای واقعی در ذهن مشتری جا بیندازید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل چهارم خود را به عنوان یک حرفه ای واقعی در ذهن مشتری جا بیندازید (21 روش فوق ستاره شدن در فروش) فصل چهارم
خود را وقف یادگیری مستمر کنید (فروشنده برتر) فصل ششم خود را وقف یادگیری مستمر کنید (فروشنده برتر) فصل ششم
در اصول پایه ، عالی عمل کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل هشتم در اصول پایه ، عالی عمل کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل هشتم
روابط بلند مدت بسازید (21 روش برتر فروشندگی) فصل نهم روابط بلند مدت بسازید (21 روش برتر فروشندگی) فصل نهم
آیا درآمد میلیونی با بیت کوین از طریق CryptoTab شدنی است ؟؟؟ آیا درآمد میلیونی با بیت کوین از طریق CryptoTab شدنی است ؟؟؟
کارشناس افزایش امکانات مالی باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل دهم کارشناس افزایش امکانات مالی باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل دهم
با هر مشتری از فروش آموزشی استفاده کنید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل یازدهم با هر مشتری از فروش آموزشی استفاده کنید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل یازدهم
با تمام مشتریان خود فرا اعتماد سازی کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل دوازدهم با تمام مشتریان خود فرا اعتماد سازی کنید (21 روش فروشنده برتر) فصل دوازدهم
نگرانی ها را به نحوی موثر بر طرف کنید (21 روش فروشنده برتر ) فصل سیزدهم نگرانی ها را به نحوی موثر بر طرف کنید (21 روش فروشنده برتر ) فصل سیزدهم
با موضوع قیمت برخورد حرفه ای داشته باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل چهاردهم با موضوع قیمت برخورد حرفه ای داشته باشید ( 21 روش فروشنده برتر ) فصل چهاردهم
روش ختم فروش را بدانید ( 21 روش فروشندگی برتر ) فصل پانزدهم روش ختم فروش را بدانید ( 21 روش فروشندگی برتر ) فصل پانزدهم
هر دقیقه را به حساب آورید (21 روش فروشنده برتر ) فصل شانزدهم هر دقیقه را به حساب آورید (21 روش فروشنده برتر ) فصل شانزدهم

دفتر مرکزی :
اصفهان / بلوار کاوه / خیابان ابوریحان بیرونی
بلوار ایمان / خیابان بهار / کوچه فروردین / پلاک 1
کد پستی : 8193813986
..................................................................................
ایمیل سایت : info @ bigmagazin . com
ایمیل مدیر : bigmagazin @ yahoo . com
..................................................................................
پشتیبانی 24 ساعته :
09136006974 / 09103113134 / 09139100318
تلفکس : 03134519130

شرکت سازنده