Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان (بخش سوم) ,

چهارشنبه بیست و پنجم مهر ۹۷
(4)
(0)
درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان (بخش سوم)
درمان هورمونی
اگر خللی در غدد داخلی (تیروئید، فوق کلیه تخمدان ها)باشد می توان به وسیله هورمون درمان کرد و در صورت لزوم هورمون مردانه استهمال نمود. گاهی از طرف متخصصین زنان درمان های میکروب کش و غیره لازم می شود.
بعضی مواقع عملیات جراحی ضرورت دارد مثلاّ ممکن است پردهُ بکارت کاملاّدریده نباشد و سبب درد گردد که باید آن را برداشت و یا انحراف زهدان و غیره وجود داشته باشدکه باید عمل جراحی نمود. اگر در اعصاب خودکار خللی وجود داشته باشد (عصبانیت و ... ) باید داروهای مسکن و الکتروشوک به کار برد.
 
این بود خلاصه ای از درمان پزشکی برای زنان سرد ولی مجبوریم به اولیاء و مربیان تکرار نمائیم که اولین شرط جلوگیری از این عارضه تعلیم و تربیت است که نقش بزرگی در این امر دارد و باید به دختران جوان آموخت که آنها جنسیت خود را از نظر زنی و نجابت و اجتماعات حفظ نمایند و عشق و محبت مادرانه داشته باشند و به پسران هم آنچه لازم است بیاموزند و از حساسیت زن آنها را آگاه سازند که با خشونت و رفتار وحشیانه زنان را از خود نرنجانند.
پس با مطالعه این مقاله دانستید که سردی غیر از علل عضوی بیشتر موضوع روانی و هورمونی است و مرداننیز در این امر زیاد مقصر هستند و ما می توانیم با در نظر گرفتن سه موضوع مزبور این عارضه را که در امر زناشویی و تولید نسل خیلی اهمیت دارد کاملاّ درمان نماییم.
غیر از عللی که در فوق ذکر شد ممکن است سردی به علل تشریحی مثلاّ در نتیجه بیماری و یا غیرطبیعی بودن اعضاء آمیزشی باشد. مثلاّمهبل خیلی کوتاه و تنگ است که عمل آمیزش مشکل و دردناک می شود و یکی از عوارض مهم انقباض (اژینیسم)می باشد که در بخش اول ذکر شد و گاهی این حالت به اندازهّشدید است که اجزاء امر زناشویی غیر مقدور می شود و باید اقدام به درمان نمود.
 درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان
درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین و ضوابط سایت کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . ثبت شکایات کاربران سایت چنانچه سایت مجله بزرگ مشکل یا ایرادی از نظر شما دارد یا پیشنهادات و انتقادات در مورد بهتر شدن خدمات سایت بیگ مگزین دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند و در کمترین زمان به شکایات شما عزیزان رسیدگی می نمایند. شما می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. برای اطلاع از شماره های تماس و ایمیل سایت بیگ مگزین به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید. راهنمای خرید از سایت BIGMAGAZIN برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز