Quantcast

درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان (بخش سوم) ,

menuordersearch
bigmagazin.com
چهارشنبه بیست و پنجم مهر ۹۷
(5)
(0)
درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان (بخش سوم)
درمان هورمونی
اگر خللی در غدد داخلی (تیروئید، فوق کلیه تخمدان ها)باشد می توان به وسیله هورمون درمان کرد و در صورت لزوم هورمون مردانه استهمال نمود. گاهی از طرف متخصصین زنان درمان های میکروب کش و غیره لازم می شود.
بعضی مواقع عملیات جراحی ضرورت دارد مثلاّ ممکن است پردهُ بکارت کاملاّدریده نباشد و سبب درد گردد که باید آن را برداشت و یا انحراف زهدان و غیره وجود داشته باشدکه باید عمل جراحی نمود. اگر در اعصاب خودکار خللی وجود داشته باشد (عصبانیت و ... ) باید داروهای مسکن و الکتروشوک به کار برد.
 
این بود خلاصه ای از درمان پزشکی برای زنان سرد ولی مجبوریم به اولیاء و مربیان تکرار نمائیم که اولین شرط جلوگیری از این عارضه تعلیم و تربیت است که نقش بزرگی در این امر دارد و باید به دختران جوان آموخت که آنها جنسیت خود را از نظر زنی و نجابت و اجتماعات حفظ نمایند و عشق و محبت مادرانه داشته باشند و به پسران هم آنچه لازم است بیاموزند و از حساسیت زن آنها را آگاه سازند که با خشونت و رفتار وحشیانه زنان را از خود نرنجانند.
پس با مطالعه این مقاله دانستید که سردی غیر از علل عضوی بیشتر موضوع روانی و هورمونی است و مرداننیز در این امر زیاد مقصر هستند و ما می توانیم با در نظر گرفتن سه موضوع مزبور این عارضه را که در امر زناشویی و تولید نسل خیلی اهمیت دارد کاملاّ درمان نماییم.
غیر از عللی که در فوق ذکر شد ممکن است سردی به علل تشریحی مثلاّ در نتیجه بیماری و یا غیرطبیعی بودن اعضاء آمیزشی باشد. مثلاّمهبل خیلی کوتاه و تنگ است که عمل آمیزش مشکل و دردناک می شود و یکی از عوارض مهم انقباض (اژینیسم)می باشد که در بخش اول ذکر شد و گاهی این حالت به اندازهّشدید است که اجزاء امر زناشویی غیر مقدور می شود و باید اقدام به درمان نمود.
 درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان
درمان هورمونی سرد مزاجی بانوان
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی :
اصفهان / بلوار کاوه / خیابان ابوریحان بیرونی
بلوار ایمان / خیابان بهار / کوچه فروردین / پلاک 1
کد پستی : 8193813986
..................................................................................
ایمیل سایت : info @ bigmagazin . com
ایمیل مدیر : bigmagazin @ yahoo . com
..................................................................................
پشتیبانی 24 ساعته :
09136006974 / 09103113134 / 09139100318
تلفکس : 03134519130

شرکت سازنده