Quantcast

یک درمان موُثر سرد مزاجی بانوان (بخش پنجم) ,

menuordersearch
bigmagazin.com
شنبه بیست و هشتم مهر ۹۷
(3)
(0)
یک درمان موُثر سرد مزاجی بانوان (بخش پنجم)
چند سال پیش دکتر آرنولد کجل در نزد بسیاری از بیماران خود مشاهده کرد که یک نوع ضعف یکی از عضلات قاعده لگن (ایسکیوکوکوکسیژن)نامیده می شود، در میان است.
گاهی این ضعف، مادرزادی است، اما در غالب موارد در نتیجه زایمان پدید می آید. بنابر ین دکتر گجل با استفاده از تمرینات مخصوص، به تقویت عضله مذکور در یکی از بیماران خود پرداخت و چندی بعد ملاحظه کرد که بیماران معالجه شده و با خوشحالی بیمارستان را ترک گفت. نه تنها ناراحتی هایش مرتفع شده بود، بلکه از زندگی زناشویی خود آن چنان رضایتی حاصل کرد که تا به حال نکرده بود.
دکتر کجل بعد از مطالعات زیاد دریافت که موفقیت در امر زناشویی در نزد زن، اغلب رابطه مستقیمی با ضعف انقباض عضله فوق الذکر دارد و معلوم شده است که این عضله به آسانی می تواند، قوت و قدرت خود را به دست آورد ، حتی بعد از چندین سال بدون آنکه رابطه ای با سن زن داشته باشد.
بنابر این دکتر کجل تصمیم گرفت که در کلینیک خود عمل تقویت عضله را به مرحله اجرا بگذارد. از 123 زنی که از زندگی زناشویی خود لذت نمی بردند ، با روش فوق 78 نفر از آنها درمان شدند، در حالی که بقیه بهبودی نسبی و رضایت بخشی بدست آوردند.
باید دانست که در فرانسه، غالب موارد سرد مزاجی در سنین 30 یا 40 سالگی و بعد از چند سال که از ازدواج گذشت دیده می شود و عقیده دارند که این امر از شیوه زندگی آنها ناشی می شود. 
روزی یکی از بیماران زن که دارای موقعیت بسیار درخشانی بود پیشم آمد و گفت: دکتر، شما آخرین پزشکی هستید که من به شما مراجعه می کنم و اگر دست رد به من بدهید اجباراّ از شوهرم طلاق خواهم گرفت زیرا از نظر کاری مجبورم که با مردان زیادی کار کنم که در میان آنها شوهرم نیز وجود دارد که از نظر شغلی زیر دست من می باشد، من به همهُ آنها و منجمله شوهرم فرمان می دهم، بنابر این احساس می کنم که از او قوی تر می باشم و این احساس است که مرا زنج می دهد و در نتیجه در زندگی جنسی مرا با عدم مامیابی مواجه ساخته است.
این قبیل موارد در میان زن و شوهر بسیار دیده می شود. بدبختانه جز دادن نصایح به آنها، کار مثبت دیگری نمی توان کرد. اما خوشبختانه در مورد بیمار ما، این طور نبود، زیرا شوهر آن زن از آن اداره به جای دیگر منتقل و پست مهم تری از شغل خانمش بدست آورد و در نتیجه مشکل فوق مرتفع گردید.
زنان دیگری نیز هستند که به امر داخلی خود علاقه عجیبی دارند و بنابر این سعی می کنند که در این قبیل مسائل بر شوهران خود تفوق داشته باشند و مرد هم برای آنکه از منازعه با زن خود دوری جوید سعی می کند که در خانه یک رل غیر فعال را ایفا کند. بنابر این وقتی مرد قدرت خود را از دست دادف لاجرم آن هماهنگی واقعی نیز که لازمه زندگی زناشویی است از میان می رود.در نتیجه عمل نزدیکی برای زن به صورت یک وظیفه در می آید و سرد مزاجی جای خود را باز می کند، این راز واقعی سرد مزاجی است.
اما درباره سایر مسائل ، مرد و زنی که با صداقت با یکدیگر زندگی می کنند و از هر لحاظ با هم مساوی می باشند، به خوبی می توانند، این قبیل مسائل را میان خود حل نمایند، زیراعشق ورزیدن یک عمل فنی نیست، بلکه نوعی نزدیکی میان یک مرد کامل و یم زن کامل می باشد.
زن جوانی به پزشک متخصص رجوع می نماید و با خجالت و ایماء و اشاره به وی می فهماند که چند ماه است شوهر اختیار کرده ولی هیچگونه تمتع از مراسم زناشویی نمی برد و این موضوع او را بکلی ناراحت کرده است و فکر می کند کاملاّ سرد است و این لابد یک بیماری مخصوص می باشد. گفت: سردی، به زنانی اطلاق می شود که تمایل و هوس به عملیات جنسی نداشته و یا از آن بهرمند نمی گردند و این حالت غیر از بعضی موارد نادر که به علت بیماری اعضاء مربوطه و یا اختلال غدد ترشحات داخلی است و ما بعداّ در این مورد صحبت خواهیم کرد بیشتر از ناحیه شوهر می باشد و طبق آماری که داریم نصف بیشتر از زنان شوهر دار از مراسم زناشویی لذت نمی برند.
این حالت عدم تمتع را پزشکان آنافرودیزی Anaphrodisie می نامند که موقتی است و قابل درمان می باشد در صورتی که سردی مطلق Frigidire در نتیجه بیماری و ساختمان غیر طبیعی است که درمان را مشکل می کند.
 یک درمان موُثر سرد مزاجی بانوان (بخش پنجم) در بیگ مگزین
یک درمان موُثر سرد مزاجی بانوان (بخش پنجم) در بیگ مگزین
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی :
اصفهان / بلوار کاوه / خیابان ابوریحان بیرونی
بلوار ایمان / خیابان بهار / کوچه فروردین / پلاک 1
کد پستی : 8193813986
..................................................................................
ایمیل سایت : info @ bigmagazin . com
ایمیل مدیر : bigmagazin @ yahoo . com
..................................................................................
پشتیبانی 24 ساعته :
09136006974 / 09103113134 / 09139100318
تلفکس : 03134519130

شرکت سازنده