Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

تمتع نهایی در رابطه جنسی/سرد مزاجی بانوان (بخش نهم) ,

جمعه چهارم آبان ۹۷
(4)
(0)
تمتع نهایی در رابطه جنسی/سرد مزاجی بانوان (بخش نهم)
امروزه بسیاری از نکات مجهول روابط جنسی بوسیله دانشمندان روشن شده و پرده ابهام از آنها برداشته شده است. یکی از آنها که از نظر تولید واکنش های شدید اهمیت بسزائی برای تندرستی و حتی خطر جانی برای زن و مرد دارد مرحله آخر رابطه جنسی است که به اصطلاح علمی اورگاسموس orgasmus می نامند. در این مرحله عضلات، عروق دموی ، اعصاب و مراکز دماغی یکدفعه به حال تهییج و فعالیت شدید در می آیند. پس باید دانست که این مرحله تنها مربوط به اعضاء آمیزشی نیست بلکه تمام اعضاء بدن در آن شرکت می کنند و اغلب بدون اراده شخص ممکن است شیهه و فریاد بکشد، گریه نماید، نفس تند بکشد، دندان بگیرد و حتی به اندازه ای حالت شهوانی در او مخصوصا در مردان طغیان نماید که بی اختیار طرف را زجر دهد و مجروح کند و حتی اقدام به قتل و جنایت نماید، چون در این مرحله کنترل شخص به علت خاموش شدن احساسات و عقل و شعور از دست می رود.
شدت آن در همه افراد یکسان نیست و بستگی کامل به وضع و ساختمان و حرارت شخص و تحریکات جسمانی و مخصوصا روانی دارد. پاره ای از پزشکان این مرحله را شبیه حملات صرعی می دانند ولی بر خلاف مصروعین این افراد پس از اتمامدچار یک نوع خستگی مطبوع می شوند.
مردانی که از ناحیه فقره های پائین (LUMBO - SACRAL ) به علت حادثه ای مجروخ می شوند و فلج می گردند و یا از طرف جراح در آن قسمت عمل می شوند قادر به انجام رابطه جنسی هستند و حتی به تمتع نهائی هم می رسند  ولی فاقد حس و لذت و خستگی آخری می باشند.
چرا؟ چون اعصاب حسی بین اعضاء آمیزش و ستون فقرات یعنی مرکز آمیزش سالم است ولی چون شاخه های اعصاب بین مرکز ستون فقرات و مغز قطع شده است مرکز آمیزشی و اصلی که در مغز قرار دارد از این جریان اطلاع حاصل نمی کنند و هیچگونه حسی در مرد تولید نمی شود.
برای تمتع نهائی کامل باید هر دو مرکز فعالیت کنند و مطلب مهم که باید بدانید آن است که تنها تحریک از راه اعضاء آمیزشی کافی نیست بلکه احساسات پنجگانه مانند بویائی، شنوائی، بینائی، و غیره نیز در این امر دخالت دارند و کلیه احساسات اول در مرکز مغزی منعکس می گردد و از آن مرکز اوامر خاص برای اعضاءبدن صادر می شود. مثلا قلب تندتر کار می کند تا خون در ناحیه اعضاء آمیزشی بیشتر جریان یابد و پس از اینکه این تحریکات به درجه کمال رسید، تازه مرکز دوم که در ستون فقره های کمری خارجی واقع است به فعالیت می پردازد.
برای فعالیت این دو مرکز تماس و اصطکاک با همسر هم گاهی لازم نیست و فقط تفکر و تخیل و مشاهده جنس لطیف و دیدن عکس برهنه کفایت می کند که شخص تحریک شود و حتی مجاورت با یک زن مثلا در اتوبوس و اتومبیل و غیره (حتی اگر طرف را هم نشناسند) ممکن است احساسات را تحریک نماید و مرد به تمتع نهائی برسد.
مرکز دماغی(مرکز فکری و مغزی) به شما دستور می دهد طرف را در آغوش بگیریذ، ببوسید و به تمام نقاط حساس او دست بزنید و نوازش نمایید و سپس مرکز دومی هم بکار می افتد و احساسات شما تکمیل می گردد تا به تمتع نهائی برسی، معلوم است همچنانکه در بالا گفتیم دیدن اعضاء و شنیدن مطالب خوش آیند و رفتار و گفتار طرف نیز نقش مهمی در این امر دارند.
پروفسور ماستری و همکارش جانسون متخصصین معروف امور جنسی رابطه جنسی را به 4 دوره یا مرحله تقسیم نموده اند:
1- مرحله تحریکی
2- مرحله اجرای رابطه جنسی
3- مرحله تمتع نهائی
4- مرحله خستگی
دو مرحله اول تحت کنترل مرکز دماغی قرار دارند و شخص می تواند با اراده خودش هر قسم که بخواهد دست ها و پا ها و تمام بدن را حرکت دهد و با میل و سلیقه که دارد مقصودش را انجام دهد ولی با زیاد شدن شهوت و تحریکات کنترل از دست می رود و شخص مرتکب اعمالی می گردد که بدون اراده است.
در اعضاء بدن هم تغییراتی بوجود می آید مثلا ضربان قلب به 140 تا 160 در دقیقه می رسد و فشار خون دو برابر می گردد و تنفس سریعتر می شود. در اعضاء آمیزشی زن و مرد نیز تحولات مهمی پیش می آید.
نشانه تمتع نهایی در مردان کشش و یا انقباض لذت بخش مجرای پیشاب است که بعلت جمع شدن اسپرم و تشنج عضلات آن ناحیه است ( اغلب مردان به این وضع آشنا هستند و برای جلوگیری از بار دار شدن زن می توانند فورا رابطه جنسی را قطع نمایند) این قسمت آخر فقط 3 ثانیه دوام دارد و سپس عضلات و غدد آن ناحیه و تمام احساسات خاموش می شوند و بحال اول برمیگردند. در مرحله آخر تمام عضلات احاطه کننده پروستات تا انتها روده در انقباض شرکت می کنند تا به وسیله فشار اسپرم خارج شود، سایر عضلات بدن هم مانند دست ها و بازوها و پاها با اراده شخص در این امر شرکت می نمایند.
زنان هم بروز مرحله نهایی را حس می کنند: بدن آنها کاملا گرم می شود، انقباض های مرتب و پی در پی در اعضاء زنانه آنها پیدا می شود، زهدان منقبض می گردد، نوسان های خاصی در مهبل بوجود می اید که نبض آمیزشی می نامند و بالاخره تمام حرکات و عکس العمل هایی که در این مورد در زنان پیش می آید کاملا مانند مردان است و حتی احساس آنها هم یکسان می باشد. فقط فرق آن است در زنان اسپرم خارج نمی شود. 
با پیشرفت دانش پزشکی و روشن شدن مسائل جنسی همچنانکه زن در تمام شئون زندگی با مرد مساوی شده است در این موضوع هم نمی خواهد از مرد عقب بماند و می خواهد به تمتع نهائی برسد چون ثابت شده است که میل به این هدف فقط برای لذت بردن نیست بلکه از نظر تندرستی هم نقش مهمی برای زن دارد و بسیاری از زنان که به علت جهالت شوهرشان یا به علل جسمی و روانی دیگر به این مرحله نمی رسند دچار عوارض عصبی و ملانولی و بیماریهای مختلف می شوند و دیگر هوسی به کار و فعالیت ندارند و ممکن است به تدریج سرد مزاج گردند که خود یکی از بیماریهای مخصوص زنان است که به سختی درمان می شود و متاسفانه امروز زیاد شایع است.
 تمتع نهایی در رابطه جنسی/سرد مزاجی بانوان (بخش نهم)
تمتع نهایی در رابطه جنسی/سرد مزاجی بانوان (بخش نهم)
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین و ضوابط سایت کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . ثبت شکایات کاربران سایت چنانچه سایت مجله بزرگ مشکل یا ایرادی از نظر شما دارد یا پیشنهادات و انتقادات در مورد بهتر شدن خدمات سایت بیگ مگزین دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند و در کمترین زمان به شکایات شما عزیزان رسیدگی می نمایند. شما می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. برای اطلاع از شماره های تماس و ایمیل سایت بیگ مگزین به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید. راهنمای خرید از سایت BIGMAGAZIN برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز