Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

چه کسانی در سرد مزاجی بانوان مقصرند (بخش دوم) ,

سه شنبه بیست و چهارم مهر ۹۷
(5)
(0)
چه کسانی در سرد مزاجی بانوان مقصرند (بخش دوم)
پدر هم در سرد مزاجی زنان مقصر است
بالاخره ملاحظه می نمایید برای تمتع زن چقدر اشکال و شرایط لازم است عدم موفقیت اغلب به علت جهل و عدم تجربه مردان مخصوصاّ پدران می باشد (اگر چه تعجب خواهید کرد) چون دختر جوان به پدر خود عادت کرده و او را از قلب دوست دارد بدین جهت ممکن است از شوهر جوان، خوشش نیاید ولی اگر مردی به سن متوسط و شبیه پدرش باشد او را دوست داشته باشد و چون اخلاق و رفتار مرد متوسط بیشتر شباهت به پدرش دارد بنابر این می توان گفت در این قسمت مقصر حقیقی پدر است که در منزل طوری با دخترش رفتار کرده است که دختر هم همان توقع را از شوهر جوان دارد و مخصوصاّ پدرانی که با دختران سخت رفتاری کرده اند و آنها را همیشه مواظبت نموده از معاشرت باز داشته اند و بیشتر این احساس را (کمپلکس) در دختر تولید کرده اند.
عامل دوم پدرانی که به دختران سخت می گیرند و دختر را از هر رابطه ای با جنس مخالف منع و رابطه جنسی را عملی کثیف می خوانند و این تصویر را در ذهن دختر حک می کنند. این تصور در ذهن دختران می ماند و در زندگی زناشویی و رابطه زناشویی تاثیر می گذارد و باعث می شود که دختر از آن رابطه احساس گناه کند.اما لازم به ذکر است که این تصور قابل تغییر است در صورتی که زن و مرد از آن آگاه بوده و در جهت رفع این تصور غلط اقام و سعی و تلاش نمایند. شوهر در این خصوص بسیار نقش مهمی را ایفا می کند، چرا که با مطالعه بیشتر در این مورد و صبوری می تواند با صحبت با ذوجه خود و رفتار درست و صبورانه همسر خود را آگاه و حس اعتماد را به او بدهد. و با جلب اعتماد می تواند همسر خود را از رابطه زناشویی راضی نماید.
 
شوهر هم در سردمزاجی زنان مقصر است
بالاخره باید اقرار کرد که سردی زن غالباّ از جهل، خود پسندی و یا بی کفایتی شوهر است. پس اگر زنی به سردی مبتلا باشد در درجه اول باید شوهر تحت درمان و تعلیم قرار گیرد و علت عمدهُ سردی زن از حرکات و رفتار نامناسب عشق اولیه مرد باشد که مرد در شب اول خشن یا وحشی بوده است و تولید واژینیسم (انقباض شدید مهبل) یا ورم اعضاء حساس زن شده است. با برخورد و صحبت اولیه و منزل و محل ملاقات ابداّ مناسب نبوده و زن خاطرات فوق العاده بدی داشته است. مردانی که به علت پول و ... همسر اختیار کرده اند و ابداّ محبت و عشق و علاقه ندارند و یا نسبت به زن بی وفا ، متکبر و بی تفاوت هستند یا مردانی که بدون ملاطفت و نوازش و مقدمات لازم خواسته اندعمل آمیزش را انجام دهند پس از اینکه به مقصد رسیدند پشت خود را به زن نموده به خواب روند و مردانی که زن را فقط اسباب تفریح و عیش و یا خدمتکار فرض نموده و شریک زندگی خود نمی دانند مسبب و مقصر عمدهُ سردی زن می باشند.
 
گاهی زنان خود مقصر سرد مزاجی خود هستند
بعضی اوقات به علت نارسائی اعضاء زنانه امر آمیزش به درجه مکال نمی رسد. ما اشاره کردیم که مرد در روز 13 میلی گرم ترشح مردانه و زن 8 میلی گرم در روز ترشح مردانه دارند، پس اگر زنی مردی را دوست می دارد در واقع بهترین قسمت خود را دوست دارد و مردی که در مقابل اوست در روح و ضمیر اوجا دارد بدین جهت او را می پرستد و این فکر در عالم و هم خیال زن است. مثل اینکه در آئینه خود را می بیند. اما وای به روزی که این آئینه بشکند و زن از این خیال و تصور بیرون آید دیگر زن این موجود مضاعف را نمی بیند و یک شخص اجنبی را با گوشت و استخوان مشاهده می کند که عقیده و نظریه مخالف دارد و پس از قطع شدن این رابطه دیگر طرف را همان موجود خیالی نمی داند و بالاخره سرد می شود زیرا قسمت قطع شده را در مقابل خود نمی بیند که به آن ملحق شود بدین جهت سرد می ماند و می خواهد طرف را در همان طرفی که مطابق میل اونیست تنبیه نماید. در صورتی که مکی داند خودش را تنبیه می کند و از این راه رنج زیادی می برد.
در واقع علت حقیقی سردی بعضی زنان آن است که مرد را یعنی قسمت اولیه بدن خود را دوست ندارند و تنها وسیله درمان در این موارد آن است که زن از خودش خوشش آید.
درمان قطعی آن است که مردان را هدایت کنند تا زن نجات یابد. پس باید در درجهُ اول پزشک معالج بدون حضور زن با شوهر مذاکره و تحقیقات لازم نماید و خیلی عجیب است که اغلب مردان به علت تفرعن و ... نمی خواهند اظهارات صحیح نماید ،  در صورتی که پزشک به دانستن آنها احتیاج دارد و باید به شوهر بفهماند که تمام این سئوالات برای کشف حقیقت است و ممکن است عواملی در مرد دیده شود و بدون اینکه او بداند سبب سردی و خاموشی احساسات زنانه همسر خود شده است، پس از این که ثابت شد مرد تقصیر ندارد ، در این صورت باید به معاینه کامل زن بپردازد و چنانکه ما در فوق اشاره کردیم اولین عامل در زن دماغ (مسائل مغزی و روحی) است. پس باید در درجه اول به درمان روانی او پرداخت و روانشناسان به وسیله پسیکوآنالیز (تلقین روانی) مانند یک فیلم تمام گذشته زن را از موقع طفولیت به خاطر او می آورند تا بدانند اینحالت غیر طبیعی از چه تاریخ و به چه علت به وجود آمده است. این طریق ممکن است گاهی ماهها بلکه سالها طول بکشد تا پزشک بتواند علت حقیقی را کشف کند.
بدین جهت امروز بیشتر به نارکوآنالیز (خواب مصنوعی) متوسل می شوند و آن را از راه تزریق یکی از داروهای خواب آور مثل پانتال میسر است و در خواب تحقیقات لازم از زن می شود. در این حالت زن نه کاملاّ خواب و نه کاملاّ بیدار است. می تواند اظهاراتی بنماید که قبلاّ از روی خجالت یا موانع دیگر ممکن نبود بگوید و پزشک موفق به کشف علت حقیقی که تا به حال مخفی بود شود، مثل عدم عشق و محبت، تکان در دورهُ طفولیت، تمایل به همجنس خود، تکبر، حسادت، و ... 
پس از بیدار شدن بیمار نمی داند که حقیقت را گفته است. بدین جهت پزشک می تواند بدون هیچگونه مانع درمان خود را به همین وسیله تعقیب نماید و اغلب زنان در 3 تا 4 جلسه کاملاّ بهبود می یابند.
 
 چه کسانی در سرد مزاجی بانوان مقصرند(بخش دوم)
چه کسانی در سرد مزاجی بانوان مقصرند(بخش دوم)
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین و ضوابط سایت کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . ثبت شکایات کاربران سایت چنانچه سایت مجله بزرگ مشکل یا ایرادی از نظر شما دارد یا پیشنهادات و انتقادات در مورد بهتر شدن خدمات سایت بیگ مگزین دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستند و در کمترین زمان به شکایات شما عزیزان رسیدگی می نمایند. شما می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. برای اطلاع از شماره های تماس و ایمیل سایت بیگ مگزین به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید. راهنمای خرید از سایت BIGMAGAZIN برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز