Quantcast

لاغری و رژیم غذایی براساس گروه های خونی (فصل سوم ) ,

menuordersearch
bigmagazin.com
پنج شنبه سی ام آبان ۹۸
(1)
(0)
لاغری و رژیم غذایی براساس گروه های خونی (فصل سوم )
فصل سوم
 
راه های ساده تر کردن رژیم غذایی براساس گروه خون
 
در متن های بعدی غذاها و دسر هایی را که مورد پسند شما واقع  خواهد شد و برایتان مفید می باشد خواهید یافت . مواد پیشنهادی از گروه خنثی یا مفید انتخاب شده اند .
این نمونه های پیشنهادی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با رژیم گروه خونی در نهایت سلامت و آرامش زندگی کنید البته خودتان هم می توانید با افزودن مواد مفید و خنثی انواع مواد مصرفی خودرا متنوع تر کنید و نیز می توانید براساس ذائقه خود از بین آنها انتخاب و برنامه غذایی مناسبی را تنظیم کنید . توجه داشته باشید که در همه حال مصرف بیش از حد مضر است .
رژیم غذایی گروه خونی و انواعی که در این روش مصرف می کنید باید براساس ذائقه و گروه خونی شما تنظیم شود . فقط در نظر داشته باشید که وعده های غذایی شما به صورت کوچک و کم حجم باشد. توجه داشته باشید که ضرورتی ندارد شما تمام مواد مورد نیاز خودرا در یک وعده غذایی تامین کنید . سبزیجات را با یکی دو قاشق روغن زیتون می توانید مصرف کنید . 3تا 4 قاشق گردوی کوبیده در روز می تواند غذای شما را رنگین کند . یک کف دست یا یکی دو برگ کلم می توانید میل کنید . ماهی خود را کباب یا آب پز نکنید کم یا زیاد پختن سبزی ها را می توانید مطابق ذائقه خود تنظیم کنید . فراموش نکنید که مواد مورد نیاز خود را از گروه مواد غذایی مفید یا خنثی تامین کنید .
رژیم براساس گروه خونی مانند پلات رنگ یک نقاش به نظر می رسد .
 
اگر قصد کاهش وزن و لاغر شدن دارید :
نیازی به رژیم ویژه و مجزا ندارید . تقسیم کردن مواد غذایی مورد نیاز خود به اندازه و وعده های کوچک در طول روز برای رسیدن به هدف کافی است. این تقسیم بندی می تواند 6 وعده و هر وعده 60 - 80 گرم باشد و البته این مواد غذایی باید حتما از بین مواد غذایی گروه مفید انتخاب شده باشند . به این شکل متابولیزم بدن شما وضعیت صحیح و منظمی پیدا کرده و به مصرف صحیح کالری می پردازد . مصرف و سوزاندن صحیح کالری در بدن شما حالت تعادل با خود همراه آورده ومنجر به کاهش وزن شما خواهد شد. افراد گروه O توجه داشته باشند که پروتئین حیوانی را با کربوهیدرات هایی مانند : نان و بقولات اشتباه نکنند و تنها از گوشت - ماهی - پنیر - تخم مرغ و سبزی تازه استفاده کنند .
 
برنامه پیشنهادی برای گروه خونی O
 
*روز اول
صبحانه _چای سبز (تازه ) آب - نان تست - موز و گریپ فروت .
نان چاودار - کره - موز - عسل و گریپ فروت
نان چاودار را به صورت قطعات باریک ببرید بر روی آن کره بمالید و قطعات موز را  روی آن قرار دهید و بر روی آن عسل نیز بریزید . گریپ فروت را دو قسمت کنید و با قاشق آن را بخورید .
نهار _ماهی - سالاد فصل - آب لیمو - روغن زیتون و جعفری تازه .
ظرف مقاوم در برابر حرارتی را انتخاب وآن را چرب کنید سپس ماهی را در آب لیمو غلطانده و در ظرف قرار دهید . پس از این که روی ماهی را هم چرب کردید جعفری را خرد کرده و بر روی ماهی بپاشید و داخل فری که از قبل گرم کرده اید قرار دهید . سالاد مخلوط سبزیجات تهیه کنید و با آن مصرف کنید .
عصرانه _کنگر فرنگی - آب لیمو - مایونز بدون روغن - پیازچه و ترخون .
کنگر را در آب حاوی نمک و لیمو تا زمانی که پوست آن کنده شود بجوشانید و آن را پس از پختن حلقه حلقه خرد کنید . مایونز و جعفری را مخلوط کرده و آن را روی کنگر بریزید . پیازچه و ترخون خرد شده را نیز می توانید به مخلوط اضافه کنید .
شام _کتلت گوشت گوساله - اسفناج - روغن زیتون - سیر - نمک - فلفل قرمز - سس سویا .
کتلت را در روغن زیتون سرخ کنید و پیاز هارا در روغن تف بدهید و اسفناج تازه را به آن اضافه کنید و هم بزنید . سیر را اضافه کنید و نمک و فلفل را به اندازه دلخواه به آن اضافه کرده و همراه کتلت ها میل کنید .
 
*روز دوم
 
صبحانه _چاودار - دم کرده نسترن - نشاسته - ارزن - جو - سیب و پودر رازیانه
ترکیب بقولات را 30 دقیقه در آب بجوشانید سپس با سیب رنده شده و پودر رازیانه مخلوط کرده میل کنید .
نهار _فلفل - برنج -گوشت گاو -سس سویا - سیر -جعفری - گشنیز - روغن زیتون - ادویه مخلوط - فلفل قرمز و شکر
سس سویا- سیر-جعفری و گشنیز را با روغن زیتون مخلوط کرده و گوشت را یک ساعتی در آن قرار داده و بخیسانید پس از آن یک ساعت یر روی آتش ملایم قرار دهید (بخار پز کنید ) و نمک - فلفل و شکر را به آن اضافه کنید این غذا با برنج بسیار لذیذ می شود .
عصرانه _سالاد رومی- گوشت چرخ کرده - سیر -پیازچه - زنجبیل - سس سویا - شکر - نمک و روغن پنبه دانه .
سیر را ریز خرد کنید و همراه با پیازچه - زنجبیل -سس سویا- شکر - نمک و روغن مخلوط کنید .
گوشت چرخ کرده را سرخ کرده - در برگ کاهو بپیچید و این سس تهیه شده را بر روی آن بریزید .
شام _ سوپ لوبیا - پیاز - جعفری - گوجه فرنگی - هویج - کرفس - آویشن _روغن زیتون - لوبیا - سیر و پنیر سویا .
سبزی هایی را که خیلی ریز خرد کرده اید در روغن سرخ کنید و به همراه لوبیا در ظرف حاوب آب ریخته و برروی آتش ملایم قرار دهید و بگذارید  تمام مواد  بجوشد و کاملا نرم بشوند مواد پخته شده را با ریختن سیر و پنیر سویا بر روی آن میل کنید . در کنار آن هر نوع نانی را می توانید استفاده نمایید .
 
* روز سوم
 
صبحانه _ چای سبز - آب لیمو - جعفری تازه - تخم مرغ - نان و کره .
کره را بر روی نان بمالید - تخم مرغ را روی نان قرار دهید و جعفری را ریز خرد کرده بر روی آن بپاشید .
ناهار _ ماهی آزاد - کلم پیچ - پوره سیب زمینی - سس سویا - عسل - زنجبیل - روغن زیتون - جعفری - آب لیمو - مغز بادام - هویج و پیاز .
ماهی آزاد را به صورت ورقه های نازک ببرید و قطعه قطعه کنید سس سویا و عسل را بر روی آن بمالید و چند دقیقه ای در یخچال قرار دهید . کلم پیچ و زنجبیل را در روغن داغ سرخ کنید و 15 دقیقه بپزید . مغز بادام را در روغن سرخ کنید و بر روی ماهی بریزید . هویج و پیاز را هم دقیقا به همان شکل تهیه کرده و در کنار آن قرار دهید .
عصرانه _ رستو هویج - سیب - آب لیمو - نمک - تخم کدو - پوست افرا - هویج و سیب را رنده کنید .آب لیمو - نمک وپوست افرا را با هویج و سیب رنده شده مخلوط کنید و با تخم کدو تزیین نمایید .
شام _کاهو و فیله گوساله .
گوشت بدون چربی گوساله  - روغن - نمک - پیاز - خیار - کاهو - سرکه قرمز - فلفل قرمز و شبدر .
فیله گوساله را از هر دو طرف آغشته به سرکه کنید و آن را روی منقل کبابی بگذارید پیاز را با قطعات خرد شده خیار در روغن تف دهید و بر روی آن سرکه قرمز بریزید تا زمانی که حسابی حالت لعابی پیدا کند و بپزد و مقداری فلفل قرمز به آن اضافه کنید .
 
* روز چهارم 
 
لاغری و رژیم غذایی براساس گروه های خونی
لاغری و رژیم غذایی براساس گروه های خونی
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی :
اصفهان / بلوار کاوه / خیابان ابوریحان بیرونی
بلوار ایمان / خیابان بهار / کوچه فروردین / پلاک 1
کد پستی : 8193813986
..................................................................................
ایمیل سایت : info @ bigmagazin . com
ایمیل مدیر : bigmagazin @ yahoo . com
..................................................................................
پشتیبانی 24 ساعته :
09136006974 / 09103113134 / 09139100318
تلفکس : 03134519130

شرکت سازنده