Quantcast
menuordersearch
bigmagazin.com

غذا و قوای جنسی (بخش یازدهم) ,

چهارشنبه نهم آبان ۹۷
(3)
(0)
غذا و قوای جنسی (بخش یازدهم)
تعادل جسمی و روانی هر زن و مرد مربوط به ساختمان و شگفتی و فعالیت و انجام وظیفه کلیه اعضاء وی می باشد، نتیجه و محصول کلیه این فعل و انفعال حیات شخص را بوجود می آورد پس هر چه این تعادل بهتر بر قرار باشد و فعالیت اعضاء بهتر انجام شود حیات شخص کاملتر می گردد.
یکی از ارکان و عوامل مهم حیات فعالیت و اجراء امر آمیزش است و هیچکس بدون علت خاصی نمی تواند از آن صرف نظر نماید ولی اغلب پیش می آید که در زن یا مرد این عمل بخوبی انجام نمی شود یعنی مرد از این حیث ناتوان بوده و زن کاملاٌ بی میل و سرد می باشد.
شما می دانید که ماده حیات بخش ما غذا ست و تمام قواء و نیروی ما بستگی کامل به تغذیه و نوع  و کیفیت آن دارد و در این غذا ها فقط کالری، چربی، آلبومین، مواد قندی و غیره شرط نیست بلکه طبق عقیده متخصص معروف غذایی پروفسور تالاریکو Tallarico ایتالیایی نوع غذا تاُثیر خاصی بر روی اعضاء آمیزشی دارد و حتی معتقد است که غذا هم ، جنس مذکر و موُنث دارد و می گوید اگر مردان از غذاهای جنس مذکر و زنان از غذاهای جنس موُنث بخورند قواء آنها در آن قسمت تقویت و تحریک می شود.
با نظریه فوق شخص می تواند با مواد و منابع اصلی و حیاتی یعنی با غذا مورد نیاز خود را تقویت نموده و با ناتوانی مبارزه کند.
بطور خلاصه باید به این نوع غذا ها که دارای هورمون آمیزشی می باشند آشنا گشت و به موارد و عواملی که مردی یا زنی را تکمیل می نماید اطلاع حاصل نمود.
ما برای مثال شیر را نام می بریم این غذا  فوق العاده قابل توجه است چون در شیر مواد مهم تقویت مردی و زنی وجود دارد، بعلاوه شیر یکی از غذا های عمده دوره زندگی ما را تشکیل می دهد. شیر گاو اثرش بهتر و قویتر از هورمون هایی است که امروزه مرد وزن را درمان می نمایند.
غذای عمده دیگر بشر گوشت است. گوشت نیز باید دارای جنس خاصی باشد. بلی چنین است، یک قطعه گوشت که از حیوان ماده بدست می آید پر از مواد زنانه است و برای زنان مخصوصاٌ در دوره بارداری و پس از آن منسب می باشد. پس گوشت حیوان ماده دارای مواد و عناصر زنانه قوی بوده برای جنس زن خوب است، بر عکس گوشت نر برای مردان مناسب است مخصوصاٌ برای عشاق و آنهایی که تازه تاُهل نموده اند.
اما اگر بر عکس گوشت از یک حیوان جوان و نابالغ (نر با ماده) و یا حیوانی که اخته شده است و یا حیوانی که کاملاٌ پیر شده و فاقد قدرت شهوانی است باشد کاملاٌاز نظر تحریکات آمیزشی خنثی است و هیچگونه تاُثیری در این قسمت ندارد.
پس واضح و روشن شد که شیر و گوشت دارای خاصیت جنسی بوده بعلاوه تخم مرغ هم دارای جنس می باشد ولی هنوز نتوانسته اند اثر آنرا کاملاٌ تشخیص دهند و بعد ها معلوم خواهد شد و جزو این دو غذا محسوب می شو و این سه غذا بهترین وسیله طبیعی برای تحرک قوای مرد و زن است.
غذاهای مقوی برای تحریک قوای شهوانی باید از غذاهای حیوانی و مقوی و فسفردار مثل ماهی، خاویار، قلوه، حیوانات (مخصوصاٌ خروس) غذا های صدفی، تخم مرغ تازه، ادویه جات(فلفل، زنجبیل و غیره) نباتات معطر (زعفران، خردا، مارچوبه، آرتیشو)، کاکائو، ثعلب، قارچ ها، لیکور نعنا و لیکور رازیانه و غیره بخورند.
بادام خاکی یا پسته زمینی و دارچین و گوشت شتر و پیاز سفید، خرما، بادام، کنگر و عسل مقوی قوایجنسی می باشد.
 غذا و قوای جنسی (بخش یازدهم)
غذا و قوای جنسی (بخش یازدهم)
نظرات کاربران ( 0 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

پرفروش ترین کالاها
سیم افشان 1.5 هادی نور گستر اصفهانسیم 1/5 هادی نور اصفهان
سیم افشان 1.5 هادی نور گستر اصفهان
سیم 1/5 هادی نور اصفهان134,000 تومان مشاهده
کیسه شاباش ترمه کد03کیسه شاباش ترمه کد03
کیسه شاباش ترمه کد03
کیسه شاباش ترمه کد0335,000 تومان مشاهده
طراحی لوگو به سبک ترکیبیطراحی لوگو به سبک ترکیبی
طراحی لوگو به سبک ترکیبی
طراحی لوگو به سبک ترکیبی98,000 تومان مشاهده
مبدل کابل 1 به 2 با پرت HDMIتبدیل 1 به 2 HDMI
مبدل کابل 1 به 2 با پرت HDMI
تبدیل 1 به 2 HDMI 55,000 تومان مشاهده
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت
شرکت سازنده